Avcılar Vestel Servisi

Avcılar Vestel Servisi

İstanbul ili Avcılar ilçesinde Avcılar vestel servisi hizmetleri vermekteyiz. Vestel marka, dvd oynatıcı, müzik seti, uydu alıcı, ev sinema sistemi, ses sistemi, televizyon, lcd televizyon ve plazma televizyon gibi elektronik ürünleri üzerine hizmet vermekteyiz. Vestel elektronik ürünleri üzerine yıllarca çalışmış ve özel eğitimler almış teknisyenlerimiz sayesinde artık arızalan veya yeteri kadar iyi çalışmayan cihazlarınız problem olmaktan çok uzak. Avcılar vestel servisi, size bir telefon kadar yakın. Garantisi biten cihazlarınız satış sonrası oluşabilecek, arıza ve bakım ihtiyaçlarınıza yönelik istanbul avrupa yakası tüm semtlere mobil Avcılar vestel servisi araçlarımız ile en hızlı ve garantili servis hizmetini sunuyoruz. Müşteri ilişkilerinde uzmanlaşmış çağrı merkezi operatörlerimiz sizlerden gelen servis talepleri doğrultusunda gerekli incelemeleri yaparak bulunduğunuz bölgeye en yakın mobil Avcılar vestel servisi aracını adresinize yönlendirecektir.

Avcılar Vestel Servisi Kalite Ve Güven Yıllarca güvenle kullandığınız cihazlarınıza en uygun fiyatlar ile en kaliteli hizmeti sunabilmek için gelişen teknoloji çağına uygun araç ve ekipmanlarımız ile yerinde servis kavramına yepyeni bir kavram kazandıran firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutarak size en iyi hizmeti verebilmek adına kendini her geçen gün daha yeni ve daha profesyonel bir yapıya ulaştırabilmenin hedefindedir.

Size bir telefon kadar yakınız, 0212 425 11 00 no’lu Avcılar Vestel Servisi çağrı merkezinden bize haftanın 7 günü bizi arayabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>